مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

مصاحبه با مشتری موفق در آپریل 2013  بروکر فارکس برای ایرانیان

مصاحبه با مشتری موفق در آپریل 2013سلام شما در روز 15 آوریل در معاملات طلا در طی دو ساعت بالاترین درصد سود در طی یک روز یعنی 165% را به نام خود ثبت کرده اید. از این بایت به شما تبریک می گوییم.
لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

بنده علیرضا هستم ، کارمند ، 38 ساله و حدودا” 2 سال پیش با مباحث تکنیکال آشنا شدم و در بورس ایران ، بازار آتی سکه ایران فعالیت کردم.
ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
هر تریدر در طول مدت کاری خودش با تست نمودن استراتژی های مختلف به یک استراتژی که با روحیات و علایق کاری خودش سازگار باشد خواهد رسید که این استراتژی شاید برای فرد دیگر و روحیات او سازگار نباشد ، بنده پس از تست چندین استراتژی ، با استفاده از الگوهای هارمونیک و تلفیق آن با استراتژی جناب ویلیامز ، به یک تمپلت رسیدم که در تایمهای مختلف به دنبال یافتن الگوهای مختلف بوده و پس از تایید آن و اغلب در تایم های پایین به دنبال اسکالپ هستم که با توجه به سیستم معاملاتی خوبی که بروکر پی سی ام دارد این امر کاملا برای من مهیا شده که از این استراتژی بهترین بهره را ببرم.
چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
همانگونه که در بالا اشاره کردم ، بنده حدودا دو سال در بازارهای مالی فعالیت دارم و آشنایی بنده با بازار مالی بین المللی به حدودیک سال قبل بر می گردد که با فعالیت در حسابهای دمو و بررسی استراتژی های مختلف و تست آنها شروع شد و اولین حساب ریل بنده نیز حدودا از 3 ماه قبل برای اولین بار در بروکر پی سی ام انجام شد.
لطفا در مورد معاملات پرسودی که در دوساعت منجر به 165% سود برای شما گردید، توضیح دهید و مهمترین دلیل موفقیت خود را بفرمایید؟
در روز 15 آوریل و با توجه به روند ریزشی اونس ، بنده با استفاده از روش اسکالپ و استفاده از ریزش های سریعی که بازار پس از گذر از هر یک از حمایت های خود داشت و ورود به بازار با لاتیج متناسب با منطقه ورود طی چند پوز مناسب توانستم به این سود برسم البته در این میان سیستم معاملاتی بروکر پی سی ام به بهترین نحو ممکن و بدون هیچگونه اشکالی توانست به این موفقیت بنده کمک شایانی بکند و در هیچیک از مراحل انجام معاملات بنده خللی ایجاد نکرد.
آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
قبل از کار با این بروکر با حساب دموی یکی دو بروکر دیگه هم کار کردم که از بیشترین اشکالات این بروکر ها ، سرعت پایین در انجام اردر ها بخصوص در حرکات شارپ بازار و همچنین مشکلاتی که در واریز و برداشت مبالغ دارد که پس از تحقیق در خصوص وضعیت حسابهای ریل و واریز و برداشت آنها ، بنده بهترین و سریعترین و مورد اعتماد ترین بروکر را ، بروکر پی سی ام تشخیص دادم که بنده با تجربه ای که کسب کردم و با صحبت هایی که با دیگر دوستان که در بروکر های دیگر کار می کنند داشتم به نظر من یکی از نقاط قابل تاکید و قابل مطرح شدن این بروکر سرعت عمل در مراحل واریز و برداشت و شفافیت کار انتقالات مالی این بروکر می باشد.
نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
پس از آشنایی با یکی از مشتریان بروکر پی سی ام در یکی از فروم های بورس سهام ایران و با توجه به اینکه در حال مطالعه بر روی بازارهای مالی بودم و به دنبال یک بروکر معتبر بودم به توصیه ایشان در خصوص انتخاب بروکر ، با پرسپولیس کپیتال آشنا شدم و از حدودا سه ماه قبل حساب ریل نزد این کارگزاری افتتاح کردم که از نقاط بسیار مثبت بروکر پی سی ام میتوانم به موارد زیر اشاره کنم:

  • سیستم معاملاتی بسیار خوب و بدون قطعی و سازگار با استراتژی بنده که روش اسکالپینگ است.
  • پشتیبانی بسیار خوب بالاخص به زبان فارسی و با تیم پشتیبانی ماهر و با اخلاق.
  • سیستم واریز و برداشت بسیار عالی ، با شفافیت کامل و با سرعت باور نکردنی در واریز به حساب مشتریان که برای بنده تا کنون بالاتر از 24 ساعت نشده است.
  • تالار گفتگوی عالی و پر بار که دارای تیم آموزشی ، تحلیلی بسیار کارآزموده و فنی هستند.
  • اسپردهای این بروکر بر اساس اسپرد شناور بازار بوده و همچنین در هیچیک از معاملات هیچ کمیسیونی را اخذ نمی کند.
  • تیم order desk بسیار عالی که در کوتاهترین زمان ممکن کلیه اردرهای مشتری را انجام میدهند که در یکی از موارد برای بنده از زمان ارسال ایمیل بنده تا زمان انجام اردر در سیستم معاملاتی کمتر از 10 ثانیه طول کشید.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شما، آرزومندیم شاهد معاملات پرسود همه ی کاربران بروکر پی سی ام باشیم.