مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

مصاحبه با مشتری موفق در می2014 بروکر فارکس برای ایرانیان

سلام مصاحبه با مشتری موفق در می 2014
شما در اکتبر 2013 حسابی را با مبلغ اولیه 2549 دلار افتتاح کردید و به خاطر ترید موفقی که داشتید اکنون حساب شما به مبلغ 17002 دلار رسیده است.
از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید.
لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

بنام خدا.من پزشک عمومی هستم و سابقه بیست ساله در زمینه پزشکی دارم. سابقه پانزده سال کار مداوم در اورژانسهای کشور و عدم حمایتهای شایسته دولت از پرسنل خدوم و بی ادعا در این مراکز باعث فرسودگی و دلزدگی از ادامه کار شده است. لذاباتوجه به شرایط موجود تصمیم به اقدام در زمینه تجارت الکترونیک کردم. چهارسال قبل فعالیت در زمینه بورس ایران را شروع کردم ولی نه تنها بورس ایران را دارای چالشهای منحصربفرد و غیرقابل حل دیدم، بلکه امکان موفقیت بدون داشتن رانت را غیرممکن دیدم. حدود یکسال است که با بازارفارکس آشنا شدم. وبا مختصات و پتانسیلی که در این بازار دیدم حس کردم که باعث اغنای من خواهد شد و در قیاس با بازار بورس داخلی بسیار سالمتر دیدم.

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
ازیکسال گذشته دنبال روشی بودم تا بشود این اسب سرکش را مهار کرد و انصافا راه سخت و پیچیده ای را گذراندم ولی اخیرا متوجه شدم که بهترین روش استراتژی هجینگ با نظر به الگوهای هارمونیک هست.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟ 4 سال

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
بعنوان تست و شروع کار بله. ولی بدلیل استراتژی اسکالپری همراه با هجینگ نیاز به بازاری با کمترین اسپرد و دقیقترین اجرای اوردرها را داشتم که از این بابت فعلا بروکر پی سی ام خوب است.

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
خوب است ولی بدلیل اعتمادی که در ایران به بروکر پی سی ام شده است انتظار بیشتری را ایجاد میکند. بهرحال باید بروکری که دارای اعتماد بیشتری هست پاسخهای شایسته تری را به مشتریان خود ارائه کند و از آنجاییکه مشتری مداری حکم میکند، نه تنها باید در تمام زمینه ها مثل اسپرد حداقل، پشتیبانی فارسی، سرعت پاسخگویی ، سرعت انجام حواله با کمترین کارمزد حواله، کابین شخصی و امکان ترانسفر داخلی سهل الوصول و…جلودار باشید بلکه فاصله خدمات آنقدر زیاد باشد تا کسی در ادامه کار با بروکر قدیمی خودش تردید نداشته باشد و باعث تبلیغات روزافزون برای بروکر گردد.

در پایان از زحمات تمام دست اندرکاران بروکر پی سی ام که با تلاش شبانه روزی خودشان امکان اتصال مشتریان ایرانی را به بازارهای اصلی و استفاده از این پتانسیل بینهایت را فراهم اورده اند کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم و از خداوند طلب توفیقات بیشتری را برایتان
آرزومندم.

باتشکر وحیدرضا ش.م.