مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

مصاحبه با مشتری موفق در می 2017

سلام مصاحبه با مشتری موفق در می 2017 - بیش از 100% سود در نه ماه ترید
شما در مدت 9 ماه فعالیت در حساب معاملاتی خود به بیش از 100 درصد سود در حساب معاملاتی خود دست یافته اید. از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
سلام و روز خوش . محمد حسین خسروی هستم و تقریبا 2 سال هست که در بازار فارکس ترید میکنم یا به اصطلاح Day Trader هستم.
ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
ترکیبی از تکنیکال ، فاندامنتال و البته روانشناسی

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟تقریبا 2 سال بطور مترکز

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
خوشبختانه خیر . پیشنهادهای عجیبی بصورت تبلیغاتی بهم میشه ولی توجه نمیکنم . بنظر من هر تریدری اول باید خیالش از طرف بروکری که باهاش کار میکنه راحت باشه بعد شروع بکار کنه . شاید این حرفی که میزنم تبلیغاتی باشه ولی من با پی سی ام احساس راحتی کردم و به خوانندگان هم توصیه میکنم بروکری انتخاب کنن که باهاش احساس راحتی داشته باشن چه پی سی ام یا هر بروکر دیگه .
نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
زمانی که من شروع کردم اعتماد بازگشت سرمایه مهمترین گزینه برای انتخاب بروکر بود چون دولت و قانون ایران بازار فارکس رو بصورت رسمی قبول نداره و بروکرها نمیتونن رسما در ایران دفتر داشته باشن و هنوز هم همینطوره. بخاطر همین با تحقیقاتی که انجام دادم بهترین گزینه پی سی ام بود . ولی الان واریز و برداشت سریع ریالی و از همه مهمتر جواب دادن سریع به تیکت هایی که براشون میفرستم دو گزینه مهمی هست که بنظر من جز خدمات خوب پی سی ام هست .

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
اوایل که شروع کرده بودم روز به روز اکویتی حسابم کم میشد ولی ادامه دادم چون اول عاشق این بازار هستم بعد بفکر درآمد زایی ازش هستم . عضو تعداد زیادی کانال تلگرام هستم مطالبشونو میخونم ولی دنبال سیگنال نیستم خودم تحلیل میکنم و ترید میکنم . تعداد زیادی رو میبینم که مدام دارن از بقیه میپرسن که بای؟ سل؟ طلا؟ نفت؟ دلار؟ یورو؟ و غیره
این ترید نیست و این نمونه سوالها ، سوالهایی نیست که تریدر ها میپرسن . و من موفقیت خودم از زمانی دیدم که روش معاملاتی خودم رو ساختم و روز به روز دارم ازش استفاده میکنم و روش کار میکنم.
مطالعه و یادگیری مهمترین گزینه های بازارهای مالی هست و باید براش سرمایه گذاری کرد .
برای همه تریدر ها آرزوی موفقیت میکنم .

با تشکر از شما جناب آقای خسروی