Bonus and Promotionsپایان یافته - بونوس های ویژه دهمین سال تولد پی سی ام 13 فوریه 2016

بدینوسیله مفتخریم ضمن عرض تبریک آغاز دهمین سال فعالیت   PCM BROKERS   و قدردانی از تمام مشتریان محترمی که با اعتماد و حسن انتخاب خود مُهری بر مشتری مداری و صداقت این کارگزاری بوده اند، بونوس های ویژه ای که این کارگزاری به همین مناسب ارائه می نماید را حضورتان اعلام نماییم.

بونوس هایی که PCM BROKERSبه مناسبت دهمین سالگرد فعالیت خود به مشتریان خویش اهدا میکند به شرح ذیل می باشند:

1 – 100% بونوس خوش آمدگویی

این بونوس که از تاریخ 24 بهمن الی25 فروردین 1395 به تمامی واریزی های 1000 الی 5000 دلاری تعلق میگیرد به مقدار 100% مبلغ واریز در این بازه زمانی میباشد که شرایط به شرح ذیل هستند.

 • این بونوس تنها یک بار در طول زمان اعلام شده قابل استفاده می باشد.
 • امکان برداشت بونوس زمانی میسر میشود که به اندازه مقدار بونوس دریافت شده تقسیم بر 3، حجم معاملات بسته شده باشد.
 • تا زمان رسیدن به شرایط برداشت شما می توانید از این بونوس بدون هیچ محدودیتی به عنوان مارجین استفاده کنید.
 • سایر شرایط عمومی برای همه بونوس ها به این بونوس هم اعمال میشود.

برای دریافت بونوس 100 درصد کلیک کنید

2 – 10% واریز وب مانی – برداشت ریالی

این بونوس از تاریخ 24 بهمن 1394 به واریزی ها از 100 دلار به بالا از طریق وبمانی تعلق میگیرد که مشتریان در زمان برداشت از طریق ریالی اقدام نمایند، در این صورت معادل 10% مقدار برداشت خود را به عنوان هدیه به صورت ریالی دریافت می نمایند که شرایط به شرح ذیل می باشد.

 • هیچ محدودیتی در میزان مبلغ واریزی ( از طریق وب مانی ) و میزان مبلغ برداشت ( از طریق ریالی ) وجود ندارد.
 • این بونوس تنها به مشتریانی ارائه میگردد که از طریق وب مانی واریز و از طریق ریالی برداشت نمایند.
 • مثالی برای بونوس :

اگر 1000 دلار توسط مشتری به حساب معاملاتی واریز شود میزان 1100 دلار برای ایشان شارژ میشود.

برداشت بونوس زمانی میسر است که به اندازه مقدار بونوس دریافت شده تقسیم بر 10، حجم معاملات بسته شده باشد. سپس مشتری میتواند پس از آن هر مقدار وب مانی خود را که قصد برداشت دارد با نرخ روز به صورت ریالی در حساب خود دریافت کند.

 • این بونوس تنها یک بار قابل استفاده می باشد و به مدت 3 ماه معتبر است.

3 مبلغ 2 دلار ریبیت روی حساب تمامی مشتریان وفادار پی سی ام

ما در پی سی ام بروکرز از رابطه دراز مدت مشتری خود به عنوان یکی از اعضای ارشدخانواده پی سی ام قدردانی میکنیم.

در حالی که ما به طور مداوم به ارائهتجارب بی نظیر تجارت میپردازیم، اکنون تصمیم به برداشت یک گام بیشتر در جهت ارتباط با مشتری خود هستیم و با افتخار بونوس مشتری وفادار را به عنوان یک برنامه تخفیف منحصر به فرد و بی نظیرمعرفی مینماییم.

برای تمامی معامله گران ارشد ماکه یک سال را با پی سی ام بروکرز به پایان رسانده اند، تخفیفی برای هرمعامله شما در نظر گرفته شده است.

در زیر جزئیات این برنامه را مشاهده می نمایید.

 • برای معامله گرانی که یک سال با پی سی ام بروکرز را به طور کامل گذرانده اند، 2 دلار ریبیت رو هراستاندارد لات معامله در نظر گرفته میشود.
 • برای به دست آوردن این ریبیت، معامله گران بایدحداقل 20 لات استاندارد در ماه معامله کنند.
 • این ریبیت مانند همه بونوس های پی سی ام شامل شرایط عمومی بونوس ها میباشد.

برای دریافت بونوس مشتری وفادار کلیک کنید

تا اطلاعیه بعدی موفق و پرسود باشید.

شرايط و ضوابط عمومي:
1. اين بونوس ممكن است بعنوان بخشي از فعاليت تبليغاتي توسط پي سي ام بروكرز به معامله گراني كه حساب واقعي فعال نزد اين كارگزاري افتتاح كنند ارايه شود.
2. اين بونوس صرفا در دسترس معامله گراني قرار دارد كه بطور مشخص بعنوان بخشي از اين برنامه تبليغي تماس برقرار كرده باشند. لطفا توجه داشته باشيد كه مجاز به تغيير و جابجايي بين برنامه هاي مختلف بونوس نمي باشيد.
3. پي سي ام بروكرز، بنابر صلاحديد خود، حق عدم پذيرش هركدام از شركت كنندگان در طرح بونوس را بدون نياز به هيچگونه توضيحي درباره دلايل محفوظ مي دارد و علاوه بر اين حق سلب صلاحيت هر كدام از شركت كنندگان در برنامه بونوس كه مداخله و تحريف نمايد يا تلاش براي انجام مداخله و تحريف در اجراي برنامه بونوس كند را محفوظ مي دارد.
4. برنامه بونوس تنها براي دوره زماني محدودي و بر روی حساب های میکرو اجرا خواهد شد و مهلت حصول شرایط برداشت 1 ماه می باشد و پس از یک ماه بونوس حذف خواهد شد.
5. پي سي ام بروكرز حق تغيير، اصلاح يا قطع برنامه بونوس، يا هر جنبه اي از آن را در هر زمان و بدون هيچگونه اطلاع قبلي براي خود محفوظ مي دارد. توصيه مي شود كه شركت كنندگان در برنامه بونوس درباره اين شرايط و ضوابط بطور منظم در وبسايت پي سي ام بروكرز بطور منظم به گرفتن مشورت بگذارند. لطفا توجه فرماييد كه شركت در برنامه بونوس شامل پذيرش و توافق جهت رعايت هرگونه تغيير، اصلاح و يا جابجايي مي شود.
6. شركت در برنامه بونوس مشمول پذيرش اين شرايط و ضوابط و شرايط و سياستهاي مطرح شده توسط پي سي ام بروكرز مي باشد.
7. به منظور تعيين صلاحيت براي برنامه بونوس، معامله گران مجاز بايستي اطلاعات صحيح، دقيق، حال حاضر و كامل را به پي سي ام بروكرز، از جمله نام و نام خانوادگي، برابر با آنچه در مدارك شناسايي آنها آمده است، همچنين يك آدرس ايميل فعال و يك تلفن تماس معتبر ارايه دهند و تمام مدارك قانوني خود را با كيفيت بالا، شفاف و واضح در كابين تريدر آپلود نمايند. معامله گران مجاز شناخته شده بايد توافق نمايند كه هويت هيچ فرد يا شخصيت حقيقي را جعل ننمايند، هيچگونه وابستگي و تعلق به فرد ، شخصيت حقيقي يا انجمن ديگري نداشته باشند، سربرگ غلط بكار نبرند يا به روش هاي ديگر شخصيت حقيقي خود را با هر هدفي پنهان ننمايند. در ارتباط با افشاي اطلاعات ارايه شده طي فرآيند ثبت نام و مطابق با سياست حفظ حريم خصوصي پي سي ام بروكرز، اين شركت با تمام اطلاعاتي كه به اين كارگزاري سپرده شده است با دقت و احتياط برخورد خواهد نمود.
8. تنها افرادي كه بتوانند بطور قانوني قراردادهاي لازم الاجرا را تحت قانون قابل اجرا و مناسب در كشور محل سكونت خودشان شكل بدهند مي توانند در برنامه بونوس شركت كنند. بدون محدود نمودن موارد فوق، شركت در برنامه بونوس براي افراد زير 18 ساال بعبارت ديگر زير سن قانوني در در كشور محل سكونتشان مجاز نمي باشد.
9. خواهشمند است توجه فرماييد كه ممكن است 72 ساعت براي افزوده شدن هرگونه بونوس به حساب يك معامله گر مجاز كه حائز تمامي شرايط مطروحه در اين ليست مي باشد بطول بيانجامد.
10. بونوس اعمال شده به حسابهاي فعال معاملاتي معامله گران مجاز شناخته شده مطابق با قوانين تنظيمي در اينجا نمي تواند بين حسابهاي معاملاتي فعال نزد پي سي ام بروكرز جابجا شود.
11. پي سي ام بروكرز حق عدم پذيرش تقاضاي بونوس از سوي معامله گر را بدون توضيح ارايه هيچ دليل و اطلاع قبلي محفظ مي دارد. پي سي ام بروكرز مسئول هيچگونه عواقبي كه شامل لغو بونوس اما محدود به بسته شدن سفارش بواسطه استاپ اوت (Stop Out) نباشد نيست. پی سی ام بروکرز حق تغییر، اصلاح یا ویرایش هر بخش یا کل این شرایط و مقررات را در هر نقطه معینی بدون اطلاع قبلی محفوظ می دارد.
12. در صورتي كه يك شركت كننده در برنامه بونوس به هر دليلي سلب صلاحيت شود، پي سي ام بروكرز حق بستن تمامي حسابها، لغو تمامي سفارهاي ثبت شده و باطل نمودن تمامي سودهاي بدست آمده توسط اين شركت كننده و اعمال جریمه را براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه مناقشه يا وضعيتي كه در بين اين شرايط و ضوابط لحاظ نشده باشد توسط مديريت پي سي ام بروكرز با فرض اجراي عادلانه ترين روش ممكن حل و فصل خواهد شد. اين تصميم براي تمامي شركت كنندگان نهايي و يا الزام آور خواهد بود. هيچ فردي اجازه ورود به اين موضوع را نخواهد داشت.
13. در صورتي كه قرار باشد هر كدام از اين شرايط و ضوابط به زباني غير از انگليسي ترجمه شود، پس در مواردي كه ناسازگاري و تناقضي مشاهده شود قوانين موجود در نسخه انگليسي زبان مرجع اجراي صحيح آن خواهد بود.
14. در صورتي كه مبلغ واريز شده پيش از مجاز شدن برداشت بونوس وسود، تبديل به زيان و یا برداشت شود، بونوس و سود حاصله حذف خواهند شد. تا رسیدن زمان برداشت بونوس و سود، حداکثر مبلغ قابل برداشت معادل مبلغ واریزی می باشد. در صورتي كه كل مبلغ واريز شده به صفر برسد پس كل بونوس اعطا شده و سود حاصله به اين حساب حذف خواهد شد. شما نمي توانيد صرفا با مبلغ بونوس معامله كنيد. در واقع هنگام قابل برداشت شدن بونوس و سود در صورتیکه سود و زیان حساب صفر باشد ما به میزان بونوس به واریزی قابل برداشت شما افزوده ایم.
15. معامله گران حال حاضر نمي توانند حسابهاي قبلي خود را بسته و صرفا براي سود بردن از بونوس حسابهاي معاملاتي جديد افتتاح كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment