مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

کسب 70% سود در حساب معاملاتی – نوامبر 2016

کسب 70% سود در حساب معاملاتی - نوامبر 2016

شما در مدت زمان کوتاهی تقریبا 100 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟با عرض سلام خدمت همه دوستان
اکرامیان هستم 25 ساله از اصفهان. لیسانس تربیت بدنی دارم و شغلم غیر از تریدری ورزش هست،در واقع درآمد اصلی ام از تریدری هست.ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
من روشم برگرفته از روش ترید آقای ماینر است. با الگوهای کلاسیک مانند خط روند، کانال و مثلث نهایی کار میکنم، با امواج الیوت کار میکنم و نگاهی خیلی سطحی به اندیکاتورها دارم بیشتر برای تشخیص واگرایی ها، ولی بیشتر روی الگوهای کلاسیک تمرکز دارم . البته الگوهای هارمونیک را هم در نظر میگیرم.چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
من خیلی تازه کار هستم. کلاً حدود یکساله که در فارکس هستم ولی به صورت فعالانه حدود 8 ماه است که در بازار هستم و یکماهه که حساب ریل دارم.

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
خوشبختانه نه. سعی میکنم با توجه به تجربیات دوستان که با بروکرهای مختلف کار کرده اند، بروکر مناسب را انتخاب کنم.

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
راستش من با بروکر دیگه ای کار نکردم ولی تا الان از خدمات پی سی ام راضی هستم.

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
تجربه ی آنچنانی در این بازار ندارم ولی براساس همین تجربیات اندک بنده مهم ترین چیز در این بازار مدیریت سرمایه است، مهم ترین علت ضرر تریدر ها فکر میکنم عدم محاسبه ریسک به ریوارد هست. اگر تریدر با محاسبه ریسک به ریوارد بتواند لات مناسب را اتخاذ کند به میزان زیادی ضررش پایین می آید.
با آرزوی موفقیت برای دوستان

ما هم برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و در مصاحبه ی ما شرکت کردید